bandash per rimorkio te goldonit

Shitet nga: burim 09 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Pjesët rezerve
Shes 4 bandash per rimorkio te goldonit numer 15 dy jan me goma t mira 25 euro copa dhe dy pa goma 15 euro copa qmimi i diskutushem pres telefonata serioze flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim