2 kosha per miser

Shitet nga: Krasniqi 31 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
dy jan te 4 metrave metrave .. secili i ka qeremidet e veta dhe jan pa as nje drras mangi... te interesuarit munden me thirr ose me ardh e me i kqyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim