3 koshat per miser

Shitet nga: KRASNIQI 11 Gsh 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
shes 3 kosha per miser kush esht i interesuar le te lajmrohet qmimi shum i volitshem jan te perdorur i kan edhe qeremidet e veta secili. Bajm ndrrim .. dy jan te 4 metrave ndersa njani eshte i 5 metrave jan te ndertuard me dru te mir dhe nuk jan si koshat e sodit po jan te kohrave me te vjetra. te interesuarit mund te thrrasin por edhe ti shohin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim