Bejme mbjelljen e MISRIT ne tere Malisheven

Shitet nga: Bajram 28 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Bejme mbjelljen e misrit ne tere territorin e Malishves me makin me ajr dhe te thjesht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim