Benac

Shitet nga: Fatlum 28 Dhj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

910 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Shitet benaci ne gjendje shum te rregullt ,perdoret me se shumti per bujqesi .Shitet komplet me prokolic dhe ato pjeset tjera bujqesore....
Eshte shum i mir per toka bujqesore .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim