DRU

Shitet nga: Vesel Jonuzaj 16 Jan 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Shes drut bung te rrezes me meter dhe kerr ose ndrroj me san dhe kash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim