GOLLDON

Shitet nga: Veton 01 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Shes GOLLDONIN prodhim ITALIAN. NE GJENDJE TE MIRE DHE TE RREGULLT. Nuk eshte i munduar. Eshte shfrytezu vetem per transport. Nuk ka hy ne freza e as ne kose. Cmimi 1100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim