Kose,Taniraqa,Makine mjellse

Shitet nga: selman 01 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Kose me sahana ne gjendje te rregullt gjithashtu edhe taniraqat jane ne gjendje te rregullt me llagera te drurit.
Makina ne gjendje te rregullt dhe funksionale, qmimet sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim