Koshin per Bartjen e Bagetive

Shitet nga: Veseli 16 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Shes Koshin per Bartjen e Bagetive i pershtatshem per te gjitha punet bujqesore dhe transportuse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim