Maqin e kallamoqi dhe e pasulit

Shitet nga: maqin kallamoqi me pasul 20 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Maqin kallamoqi me pasul ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim