Maqina

Shitet nga: Imerdin Gashi 30 Jan 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Shes maqine e cila ban prerjen dhe qarjen e druve sipas deshires.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim