Mbjellse misri me ajr

Shitet nga: Mbjellse misri 25 Maj 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Makina eshte ne gjendje te rregullt, saneqt e plehit I ka plastik dhe te pershtatshem per mos me ndryshk plehi kimik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim