Motorr sharr

Shitet nga: kushtrim 24 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
motori punon shum mir po ka defekt ne dorzen qe e pshtiell kanopin dhe uzpu ska se esht krejt pak i perdort siq shihet shpata e zingjirt jan tri motorri punon shum mir edhe e merrni shum lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim