Mulli+Cirkullar

Shitet nga: Makina 25 Maj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Cirkullar eshe me 6 funksione:Shkoklon, bluan kokerr dhe me boq misrin, ban sillazh, strugon, sharrit. Bejme ndrrim me naj alet te bujqsis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim