OSI i TAMIQIT per rimorkio me bandash 16

Shitet nga: osi 01 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Shitet OSI i TAMIQIT per rimorkio me bandash 16 shum i fort .... esht krejt ne rregull dhe e shes lir sepse sme nevoitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim