Pllugjt e Beogradit 755

Shitet nga: Pllug 03 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Pllugjt jane te ruajtun, umit dhe ulzet jane te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim