Pllugjt e Leskovcit model i moqem

Shitet nga: Pllugjt 13 Maj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Pllugjt jane ne gjendje te rregull,i kane umit e ri,perparsi e kane sepse jane levizes dhe und te livrojne perreth megjeve edhe deri sa hyn rrotga e traktorit nuk e lajne asp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim