Pllugjt prodhim Serbis

Shitet nga: pllug 12 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Pllugjët janë në gjendje te rregullt per laver, jane ne terezi. Nje perparsai e kane sepse ne vendet ku nuk mund te afrohet traktori ata jane levizes dhe shume te pershtatshem perreth mureve, mexheve gardhiqeve etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim