Punojme Mini Rotoballa 70-99 kg ne tërë komunen ..

Shitet nga: Bajram 11 Qer 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Punojme Mini Rotoballa neper tere teritorin e Malisheves,Gjinedemi ne Banje te Malisheves. Nuk keni nevoj as me rrotullu e as me e tubu barin. Eehte metod me e re e konzervimit te ushqimit per kafsh. Edhe neper shi mundet me punu,sepse kjo e punon te paterun barin.Ushqimi eshte tejet kualitativ sepse i permban kalorit ne momentin qe doni me ju qit kafsheve edhe pas disa viteve,eshte sikur me i qit bari te njom. Qumtin dhe mishin e dyfishojne me kete lloj ushqimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim