Rimorkio 16

Shitet nga: enver 03 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
ne gjendje te rregullt. ka dhe kiperin edhe kuken rrotulluse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim