Vllaqat tre krah

Shitet nga: Jakup 22 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Vllaqat jan tre krah ndrrim i mundeshem me garabuj dhe kos per fregusan shtojm edhe pare ne ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim