motor i druve

Shitet nga: Rifat 23 Nën 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
Shitet motorrsharre firma mikollosh i ardhur nga zvicrra mundsi ndrrimi me mulli si blun dhe shkoklon miser per ma shum info na kontaktoni ne numrin 044451471.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim