pllugji 755 vllaqa dhe 2 prokolica 16 beogradit

Shitet nga: qendrim krasniqi 08 Pri 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Të tjera
shes dy prokolica 16 beogradit me kuk rrotolluse shes edhe pllugji origjinal beogradit 755 kem edhe vllaqa 3 krah dhe qesterne per uj siq shihet ne foto per ma shum info na kontakton ne nr 044 393909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim