4 Rakovica IMR65 dhe 3 frugusan IMT39

Shitet nga: krasniqi 26 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kta traktora siq shihen ne foto ne gjendje shum shum te mir 4 rakovica IMR 65 te viti 90 ,89,88,86 shes edhe 3 frugusana 2 39 me kabin jan ne gjendje te rregull viti prodhimit asht 93 dhe 88 shes edhe ni frugusan IMT 33 ne gjendje te rregull kemi edhe prokolica te beogradit edhe trepqes pllugji 755 beogradit per ma shum info na kontakton ne numrin 044393909 ju mirpresum...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim