3 traktora IMT 39 me kabina dhe 2 rimorka 16

Shitet nga: krasniqi 05 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kta 3 traktora siq shihen ne foto ne gjendje te rregull me qdo sen njer asht me dy rrypa siq shihet ne foto viti prodhimit 94 kurse ky tjetri asht 90 dhe 88 asht me motorr te kuq siq shihet ne foto motorrin e ri e ka te qite shes edhe dy prokolica 16 te beogradit dhe pllugji vllaqa dhe freZa per maa shum info kontakton ne nr 044393909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim