Hurlimanin per pjes

Shitet nga: bashkim berisha 20 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes hurlimanin per pjes pres bles serioz ne 044 423 010 dhe 049 423 010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim