IMR 65 IMR60 IMT39 IMT33 Rimorke

Shitet nga: krasniqi 13 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kta traktora siq shihen ne foto 3 IMT frugusana 39 si dhe 2 Rakovica IMR 65 dhe IMR 60 shes edhe 2 IMR 33 jan seria mram me bllokada edhe me kompersora jon shum te rujten siq shihen ne foto kem edhe nje prokolic 16 per ma shum info
kontakton ne nr 044393909 ju mirpresum...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim