IMT 39me kabin viti 2001 dhe 4 rakovica IMR 65

Shitet nga: fatmir krasniqi 08 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kta traktora siq shihen ne foto frugusan IMR 39
me kabin viti prodhimit 2001 ne gjendje te rregull shes edhe 4 rakovica IMR65 shum te rujte siq shihen edhe ne foto me goma te reja me ni fjal tip top me qdo
sen kem
edhe pllugji 756 beogradit 3 prokolica 16 beogradit per ma
shum info na kontakton ne nr 044393909 ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim