IMT 539 Ndrrim me Traktor ma te madh se ky

Shitet nga: nazif 05 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes traktorin shum te mir dhe shum te rujtun imt 539 viti i prodhimit 1993 esht ngjedje te rregullt nuk hargjon as nje pik ulje arsyeja pse e shes asht se po me vyn nje me i madh se ky baj ndrrim me keta tipa te traktorave :massey ferguson rakovica imt 560 etj mund te vini per ta shikuar gjindemi ne fhatin carralluk e nalt komuna malishev te interesuarit mund te na kontaktojn ne kete numer te telefonit 044202530 pres blers serioz faleminderit per mirekuptim ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim