IMT 539 Ndrrim me Traktor ma te madh

Shitet nga: Nazif 04 Shk 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shitet traktori frogusan imt 539 viti i prodhimit 1993 traktori esht ngjendje shum te mir nuk hargjon as nje pik ulje esht shum i ruajten dhe baj ndrrim me traktor pak ma tmadh se ky gjindemi ne fhatin carralluk komuna e malisheves mund te na kontaktoni ne ket numer 044202530 pres blers serioz faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim