IMT533

Shitet nga: Habib 18 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 533
Shes traktorin IMT 533, mjeti eshte ne gjendje shume te mire punuese dhe i punuar ne cdo detaj.

Mbaj edhe pjese te ndryshme te traktorave.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim