traktora Rakovica65 Frugusana 39 rimorke pllugj

Shitet nga: fatmir krasniqi 11 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
shesum traktora 3 Rakovica IMR 65 ne gjendje te rregull shesum edhe 4 frugosna me kabina dhe pa
kabin frugusnat jan viti 97.93.92.89 shesum edhe rimorke pllugji 044393909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim