Mercedes 250 (11.muj.rks) ndrrim

Shitet nga: xxxxxx 14 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 560
Shes mercedesin 250 esht ngjendje te mir mercedesi asht ngjendje teper tmir muni me ardh dhe me kqyr , ka 11 muj regjistrim rks ka ngjyr te mir esht i rujtun si brenda ashtu edhe jasht motorri 2.5 Disel Ka fellne te aluminit 15 shum te mira me goma tmira tip top Baj ndrrim me ndonje Traktor- imt 539,40.42 dhe Komb- mercedes ,fave wolsvagen etj Nr. tel 044202530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim