Kemi traktora 558 539 dhe 533

Shitet nga: Mentor Troshupa 20 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Traktorat jon ne gjendje te mire te punes jon me guma tmira krejt i kan 558 dhe 539 jan me kompresor kurse 533 jo ju mirupresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim