Makina bujqesore

Shitet nga: Ylli 12 Dhj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Pllugjt per qelje terreni 5000 euro
Vllaqe per traktora te mdhenj 3000 euro
Freza per traktora te mdhenj 3000 euro
Makine per sillazh 3000 euro
Rimorkio per vetngarkim Dhe veteshkarkim Dhe mbledhjen e barit 3500 euro
Kamionete me lift per bartjen e lopeve 5000 euro

Mund te thirrni nga Ora 9:00 deri ne Ora 20:00

Qmimet Jane pak te diskutueshme

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim