Massey ferguson 135

Shitet nga: Skender Morina 02 Pri 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Massey ferguson 135 eshte ngjendje te rregullt eshte i mir i rujatun i sapo ardhur nga jashti viti 78 dhe siq po shihet nfoto per ma shum na kontaktoni ne tel:044289214

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim