Rakovica IMR 65 dhe prokolica 20 trepqes

Shitet nga: krasniqi 08 Dhj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes kto 2 Rakovica
IMR 65 ne gjendje te rregull
me
qdo
sen
me guma te reja
me
ni fjal tip top shes edhe 3 prokolica 20 nja e trepqes dhe 2 beogradit shes shum
info na kontakton ne nr 044393909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim