Rimorkio per mbledhjen e barit

Shitet nga: Ylli 12 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shitet rimorkio per mledhjen ngarkimin bartjen dhe vetshkarkimit te barit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim