SHITET ZETORI 7745

Shitet nga: zetor 02 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shes ZETOER 7745 4 klipsh 4x4 77 kual fuqi ne gjendje pune shum te mir dhe shum te rregullt pa asnje veretje kreit i punoin ky ne foto mundeni me ardh me pa me provu qka tdoni per ma shum. 049312836 ose 045537942 ndrrim mendonje traktor mat madh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim