Shitet Golldani

Shitet nga: Beqir 20 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shitet golldani qe kosit me gjatsi te koses 160 cm dhe qe i ngjitet rimorljo i ardhur nga Zvicrea ne gjendje shum te mir teknike
Ndrrim i mundshem me lop me pikapo mjete bujqsore dhe najsen qe mkonvenom.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim