Shitet Kamioneta

Shitet nga: Ylli 12 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shitet Kamioneta Renault me lift I pershtatshem per ferma Dhe mjete pune, bejme ndrrim edhe me veture ose xhip.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim