TRAKTOR FENDT Urgjent shitet

Shitet nga: Milaim 17 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shes Traktorin e tipit Fendt ne gjendje te shkelqyer pune. Nuk ka hyre asnjehere ne laver apo ara esht shfrytzuar per pun te tjera. Ka kabine mjaft te mire dhe gjendje te mir optike. Sa i perket gjendjes teknike esht i shkelqyer pa asnje defekt. Gjithashtu esht mjaft ekonomik hargjime shum te vogla Fendt radhitet i pari ne bote per hhargjime nafte sa ju perket traktoreve, ka vollan hidraulik dhe zhvillon nje shpejtsi rreth 45kmh. Per me shum kontaktoni ne 044 408 970, qmimi mjaft i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim