Traktorë

Shitet nga: Rexh Zogaj 29 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Traktor 39 ne gjendje shum te mir dhe me nje fuqi te pa kontestueshme per tipin te cilit i takon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim