Traktor

Shitet nga: behari 05 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shes traktori internacional.shum gjendje te Mir me.27 janar I ardhur nga zvicrra ndrrim me lop.traktori.ka.korp per mrapa dhe ika cevat per lug per.para
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim