Traktor 39

Shitet nga: ..... 30 Tet 06:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Traktor 39 ne gjendje te mir 4gomat e reja Viti I prodhimit 87 bejm ndrrim dhe me lop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim