Traktor IMT 539

Shitet nga: Bajram 13 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shitet traktori i tipit IMT 539 , eshte shume i ruajtur dhe nuk ka punu shume, Paisjet percjellse jane si ne fotot e bashkangjitur, psh rimorkio 20 me kiper, pllugj te beogradit, taniraqa, vllaqa 4 krih, dhe kerri, qmimet relevante te tregut keto sillen 7200 euro mirepo une i jap per 6500 euro,Shitet komplet nuk ndahet per qfardo qmimi. Traktori shitet per arsye mosperdorimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim