Traktor JINMA 300

Shitet nga: naser 15 Mar 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
shes traktor JINMA 300 viti n funt te 2007-es asht shum ne gjendje te mir gomat e reja 11-she bej ndrim edhe me naj traktor 4x4 ose me naj vetur te ketij pazari te perafert mune te kontaktoni ne keta numra 044 300731 dhe 049 295314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim