Traktor Rakovic IMR 65 dhe 60

Shitet nga: f 01 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim