Traktor.me.pres

Shitet nga: xxxx 22 Pri 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shes traktorin.internationally. dhe.pres qmimi 5000 i.diskutushum.presa esht inex.lifam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim