Traktor

Shitet nga: Beqir 07 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Makina : Traktorë
Shes traktorin Rakovic 60 gjendje tmir, motorrin e ka te Rakovices 60 kurse pjest tjera te 65 te reja origjinale, instalim te ri goma te reja gjethqka e kompletune, ndrrim i mundshem me Pres dhe me lop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim